LK-INOX infolinia INFOLINIA: 789 139 978
PL | ENG | RUS

Balustrady ze stali nierdzewnej do samodzielnego montażu

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców – producentów balustrad, deweloperów, jak też do klientów indywidualnych, którzy poszukują rozwiązań niedrogich, ale sprawdzonych pod względem jakości. Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo między innymi elementy montażowe do wyrobów ze szkła, blachy dekoracyjne, słupki ze stali nierdzewnej do balustrad lub poręczy i wiele innych produktów.


Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady szklane

Słupki w zestawie z innymi elementami balustrady do samodzielnego montażu, to znakomity kompromis pomiędzy jakością i ceną. Od teraz nie musisz oszczędzać kosztem solidności i jakości tak ważnych dla bezpieczeństwa Twojego oraz Twoich domowników elementu jakim jest balustrada. W zamian za samodzielny montaż dostajesz produkt z wyższej półki w przystępnej cenie. Nieocenioną zaletą jest również brak jakichkolwiek limitów czasowych, terminów - kupujesz słupki, a balustradę montujesz, kiedy masz na to czas. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz wzorów, co pozwoli Ci w prosty sposób dobrać je do stylu architektonicznego. Ale nie tylko elegancki design jest zaletą balustrady ze stali nierdzewnej – ważna jest także wysoka wytrzymałość oraz trwałość, które sprawiają, że jest to rozwiązanie na długie lata. Słupki ze stali nierdzewnej, jak i wszystkie pozostałe wyroby, spełniają najwyższe standardy europejskie. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą. W przypadku dużego zamówienia, jesteśmy otwarci na negocjację cen - zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Szklane balustrady do samodzielnego montażu wykonujemy z najwyższej jakości materiałów dbając o to, aby wszystkie elementy były starannie przygotowane do transportu, dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom dostarczenie wszystkich części w nienaruszonym stanie. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego wszelkie zamówienia realizujemy terminowo uwzględniając przy tym Twoje potrzeby - w naszej firmie pracują bardzo doświadczeni pracownicy, którzy wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania o balustrady szklane oraz stalowe profile, łączniki i uchwyty.

Produkowane przez nas balustrady do samodzielnego montażu to rozwiązanie szyte na miarę XXI wieku. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasze balustrady szklane wyróżniają się doskonałą jakością. W niczym nie odbiegają od produktów sprzedawanych i montowanych przez specjalistyczne firmy. Koszt ich zakupu jest jednak niższy. Nie trzeba też obawiać się, że zostaną źle przymocowane. Wszystkie elementy balustrad ze stali nierdzewnej są opisane w taki sposób, by było wiadomo, gdzie należy je zamontować. W sprzedaży posiadamy również drzwi przesuwne, podwieszane daszki, kabiny prysznicowe oraz wiele innych produktów. Zapraszamy do współpracy.