LK-INOX infolinia INFOLINIA: 789 139 978
PL | ENG | RUS

Daszki szklane i mocowania do szkła ze stali nierdzewnej

Połączenie szkła ze stalą zawsze wyglądało efektownie, co sprzyja rozwojowi coraz to nowych rozwiązań bardziej śmiałych i zaskakujących. Szkło kojarzy się ze sterylnością, klasą, przestrzenią i światłem. Uczy nas wychodzić poza pewne granice (mury) i patrzeć tam, gdzie chcemy. Obecnie dostępne są szyby gwarantujące nam ciepło, prywatność oraz mimo swej zimnej natury również przytulność, takie co nie wymagają mycia oraz generujące energię; mimo to wciąż poszukujemy odpowiednich ram, aby okiełznać ten niesamowity materiał – dlatego taką popularnością cieszą się daszki szklane, jak i szklane balustrady.

To właśnie odpowiednio dobrane ramy i łączniki są w stanie dodać szklanym taflom wyrazistości, lekkości oraz nowoczesnego, modernistycznego wyglądu. Szkło możemy łączyć z różnymi materiałami, jednak aby uzyskać efekt w pełni estetyczny i elegancki warto rozważyć mocowania do szkła ze stali nierdzewnej, które są delikatne i stylowe oraz wyglądają jak nowe przez bardzo długi czas od montażu. Dzięki nim balustrady, daszki szklane, fasady budynków i inne elementy będą jeszcze bardziej wyrazistą ozdobą przestrzeni.


Daszki szklane

Aby konstrukcja była solidna i maksymalnie długo zachowywała swój pierwotny wygląd, konieczne są mocowania do szkła ze stali nierdzewnej. Choć to części montażowe, powinny odznaczać się też atrakcyjnym wykonaniem, gdyż mają wpływ na efekt końcowy. To dlatego przygotowaliśmy dla producentów balustrad oraz deweloperów szeroką ofertę niezbędnych elementów konstrukcyjnych. Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo nierdzewne uchwyty do szklanych daszków (mocowania punktowe i spajderowe), fasad wentylowanych, balustrad klasycznych, jak również bezramowych w profilu aluminiowym, które charakteryzują się najwyższym poziomem wytrzymałości, estetycznym wyglądem oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Gwarantujemy, że prezentowane przez nas nierdzewne elementy montażowe spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą - realizujemy także zamówienia niestandardowe.