LK-INOX infolinia INFOLINIA: 789 139 978
PL | ENG | RUS

Całoszklane kabiny prysznicowe, nierdzewne elementy kabin oraz nierdzewne uchwyty do szkła

Spróbujmy odpowiedzieć sobie na pytanie, który produkt bardziej kojarzy się z solidnością, niezawodnością i trwałością oraz klasą jednocześnie, odlew ze stali nierdzewnej czyli lity surowiec elektropolerowany odporny nawet 20-krotnie bardziej na rdzę niż znana nam "nierdzewka", czy chromowany, czyli powlekany mosiądz zawierający przecież toksyczny ołów? Analogicznie można by zapytać: laminowana płyta meblowa czy lita deska np. dębowa lub zegarek na rękę, ze stali nierdzewnej czy chromowanego mosiądzu?

Nasza oferta okuć do kabin prysznicowych oraz akcesoriów łazienkowych została stworzona właśnie po to, by nieco przybliżyć Państwu produkty ze stali nierdzewnej. Połączenie szkła z polerowaną stalą nierdzewną wygląda naprawdę efektownie, zapewniając piękne odbicie światła. Nasze nierdzewne uchwyty do szkła są łatwe w utrzymaniu, jako odlewany surowiec odporne na uszkodzenia mechaniczne i upływ czasu, lżejsze i równie wytrzymałe, wykonane z całkowicie nieszkodliwego dla zdrowia oraz w 100% odnawialnego surowca, a ponadto w podobnej cenie – dające więcej za mniej.

Naszą ofertę kierujemy do wykonawców, deweloperów oraz klientów indywidualnych, którzy poszukują alternatywnych rozwiązań podnoszących ich komfort, doznania, uznanie w oczach klientów, jak też dających spokój ducha po oddaniu wykonanych prac. Gwarantujemy, że prezentowane przez nas elementy montażowe ze stali spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą dostępną w katalogu - realizujemy także zamówienia niestandardowe.